mees
facebook-icon

AJALOOST:

Mittetulundusühing Toomas Suursoo Tenniseklubi erahuvikool TOOMAS SUURSOO TENNISEKOOL loodi 1.septembril 2012.aastal.

Toomas Suursoo Tenniseklubi aga loodi 2004. aastal.

Alates 2004.aastast on klubis toiminud treeningrühmad õpilastele vanuses 3,5-19 eluaastat.

Õpilaste üldfüüsilise ja spetsiaalfüüsilise ettevalmistuse paremaks läbiviimiseks on treenerite poolt koostatud erinevad programmid.

Treeningud toimusid asutamise ajast Pirita Top Tennisekeskuses (Regati pst 1 Tallinn). Alates 15.08.2015 toimuvad treeningud Viimsi Tennisekeskuses (Sõpruse tee 5 Viimsi).

Kool korraldab klubisiseseid tenniseturniire iga kuu ning treeninglaagreid. Tenniseturniiridel koostatakse edetabelid.

PARTNERID:

tallink_vaike kt_vaike tomson_vaike viimsitennisekeskus_vaike blucloud-logo

Toomas Suursoo Tennisekool | toomas@ts-tennisclub.ee | Toomas Suursoo: +372 56 651 600

blucloud-icon